Produkte > SEMTECH CORPORATION > SMDA15CN-5.TBT
SMDA15CN-5.TBT
SMDA15CN-5.TBT Semtech Corporation
kHkqc3ZF6GrWphEFoqd062vHdKjVdrtDRRDrx8lAXkU
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA15CN-5.TBT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA15CN-5.TBT SMDA15CN-5.TBT Hersteller : Semtech 251smdaxxcn-5.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 15V 30Vc 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 3844 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
SMDA15CN-5.TBT SMDA15CN-5.TBT Hersteller : Semtech SEMT_S_A0000086246_1-2575229.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 15V, 5 CHAN, TVS ARRAY
auf Bestellung 595 Stücke:
SMDA15CN-5.TBT Hersteller : Semtech kHkqc3ZF6GrWphEFoqd062vHdKjVdrtDRRDrx8lAXkU SO 8/M°/15V 10A TVS Diode Array 5 BI-DIRECTIONAL LINES SMDA15
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W