SMDA24.TBT
SMDA24.TBT Semtech Corporation
ZjhfdgCl0OxxTshIqWCMtjRUsAy.vExFf7MSDiuYU9U
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 55VC 8-SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA24.TBT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 55VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA24.TBT SMDA24.TBT Hersteller : Semtech 536smdaxx.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 24V 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 500 Stücke:
auf Bestellung 745 Stücke:
Mindestbestellmenge: 38
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Unidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3353 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
SMDA24.TBT SMDA24.TBT Hersteller : Semtech ZjhfdgCl0OxxTshIqWCMtjRUsAy.vExFf7MSDiuYU9U ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V, 300W, UNI, 7"RL
Produkt ist nicht verfügbar
SMDA24.TBT Hersteller : Semtech ZjhfdgCl0OxxTshIqWCMtjRUsAy.vExFf7MSDiuYU9U SO 8/ 300 W 24 V Unidirectional TVS Array for Protection of 4 Lines SMDA24