SMDA24C-5
SMDA24C-5 SMC Diode Solutions
SMDA03C-5%20THRU%20SMDA24C-5%20N0300%20REV.B.pdf
Hersteller: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1519 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA24C-5 SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 35pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMDA24C-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA24C-5 Hersteller : SEMTECH SMDA03C-5%20THRU%20SMDA24C-5%20N0300%20REV.B.pdf 09+ SOP8
auf Bestellung 1039 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W