Produkte > SEMTECH CORPORATION > SMDA24C-5.TBT
SMDA24C-5.TBT
SMDA24C-5.TBT Semtech Corporation
67FRpm_WU0yLHBp2y7.J1OoFJ_i4dY9BMDaJ9ZqYo0g
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA24C-5.TBT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA24C-5.TBT SMDA24C-5.TBT Hersteller : Semtech 1102smdaxxc-5.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
SMDA24C-5.TBT SMDA24C-5.TBT Hersteller : Semtech 67FRpm_WU0yLHBp2y7.J1OoFJ_i4dY9BMDaJ9ZqYo0g ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V, 5 CHAN, TVS ARRAY
auf Bestellung 558 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 3
SMDA24C-5.TBT 67FRpm_WU0yLHBp2y7.J1OoFJ_i4dY9BMDaJ9ZqYo0g