Produkte > SEMTECH > SMDA24C-7.TBT
SMDA24C-7.TBT
SMDA24C-7.TBT Semtech
1042smdaxxc-7.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 43Vc 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA24C-7.TBT Semtech
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 7, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA24C-7.TBT SMDA24C-7.TBT Hersteller : Semtech 1042smdaxxc-7.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 43Vc 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 7
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
SMDA24C-7.TBT SMDA24C-7.TBT Hersteller : Semtech xcW3IHnMhbp2qzGvAPyA4Ngm.HHlYZB1B5_eA7nseeU ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V, 7 CHAN, TVS ARRAY
auf Bestellung 430 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 7
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1107 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
SMDA24C-7.TBT Hersteller : Semtech xcW3IHnMhbp2qzGvAPyA4Ngm.HHlYZB1B5_eA7nseeU SOIC 8/24V 5A TVS DIODE ARRAY 7 BI-DIRECTIONAL LINES SMDA24C