SMDJ130A
SMDJ130A Littelfuse Inc.
littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet?assetguid=2d9772b3-822b-4362-914d-b74e0a706638
Hersteller: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.35A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ130A Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB,S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.35A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: Yes.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.4A
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 16
SMDJ130A SMDJ130A Hersteller : Littelfuse littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet?assetguid=2d9772b3-822b-4362-914d-b74e0a706638 SMDJ130A00SPHK.pdf view?usp=sharing SMDJ22CA.pdf smdj%20series(3000w,5v_440v).pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3kW 130V 5% Uni-Directional
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Line Protection: Yes
Mindestbestellmenge: 11
SMDJ130A SMDJ130A Hersteller : Littelfuse littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 130V 3KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMDJ130A Hersteller : Littelfuse littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet?assetguid=2d9772b3-822b-4362-914d-b74e0a706638 SMDJ130A00SPHK.pdf view?usp=sharing SMDJ22CA.pdf smdj%20series(3000w,5v_440v).pdf TVS DIODE 130V 209V DO214AB (SMC) Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Supplier Device Package: DO-214AB
Power Line Protection: No
SMDJ130A SMDJ130A Hersteller : YAGEO smdj_at_1-2307662.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMDJ, DO-214AB, 130V, 209V, AUTO, Reel 13"