SMDJ64CAHR7G
SMDJ64CAHR7G Taiwan Semiconductor Corporation
SMDJH%20SERIES_B2104.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 71.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ64CAHR7G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 71.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMDJ64CAHR7G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDJ64CAHR7G SMDJ64CAHR7G Hersteller : Taiwan Semiconductor SMDJ_SERIES_G2004-1918528.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W, 74.9V, 5%, Bidirectional, TVS