SMDJ7.5CA
SMDJ7.5CA Littelfuse Inc.
littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet?assetguid=2d9772b3-822b-4362-914d-b74e0a706638
Hersteller: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232.56A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 8.33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJ7.5CA Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232.56A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ), Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 8.33V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: Yes.
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232.6A
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
SMDJ7.5CA SMDJ7.5CA Hersteller : Littelfuse littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet?assetguid=2d9772b3-822b-4362-914d-b74e0a706638 SMDJ075CA0SDDP.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3kW 7.5V 5% Bi-Directional
Mindestbestellmenge: 2
SMDJ7.5CA SMDJ7.5CA Hersteller : Littelfuse Inc. littelfuse-tvs-diode-smdj-datasheet?assetguid=2d9772b3-822b-4362-914d-b74e0a706638 Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Bidirectional Channels: 2
Power Line Protection: Yes
Mindestbestellmenge: 11
SMDJ7.5CA SMDJ7.5CA Hersteller : Littelfuse media.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 7.5V 3KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar