Produkte > BUSSMANN / EATON > SMDJE100CA
SMDJE100CA
SMDJE100CA Bussmann / Eaton
eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMDJ 100V BI
auf Bestellung 5884 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE100CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDJE100CA SMDJE100CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMDJ 100V BI
auf Bestellung 5884 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 12
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1