SMDJE10CA
SMDJE10CA Bussmann / Eaton
eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Suppressors / TVS Diodes TVS SMDJ 10V BI
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE10CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 176.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 176.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2689 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1