SMDJE12CA
SMDJE12CA Eaton - Electronics Division
eaton-smdje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE12CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 5840 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
SMDJE12CA SMDJE12CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMDJ 12V BI
Mindestbestellmenge: 3
SMDJE12CA SMDJE12CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMDJ 12V BI