SMDJE48CA
SMDJE48CA Eaton - Electronics Division
eaton-smdje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE48CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDJE48CA SMDJE48CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS SMDJ 48V BI
auf Bestellung 5900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1