SMDJE58CA
SMDJE58CA Bussmann / Eaton
eton_s_a0011559347_1-2265057.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Suppressors / TVS Diodes TVS SMDJ 58V BI
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE58CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 32.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 32.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2994 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1