SMDJE85CA
SMDJE85CA Eaton - Electronics Division
eaton-smdje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 94.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDJE85CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 94.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4895 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
SMDJE85CA SMDJE85CA Hersteller : Eaton Electronics eaton-smdje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMDJE - CA 85V