SMF100512R09KZF
SMF100512R09KZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SMF100512xZ%20Series.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L10XW5XH12) 90NH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Current - Saturation (Isat): 98A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Inductance: 90 nH
Current Rating (Amps): 75 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF100512R09KZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L10XW5XH12) 90NH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.125mOhm, Current - Saturation (Isat): 98A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Inductance: 90 nH, Current Rating (Amps): 75 A.
Weitere Produktangebote SMF100512R09KZF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF100512R09KZF SMF100512R09KZF Hersteller : Superworld Electronics (S) Pte. Ltd. SMF100512xZ%20Series.pdf Description: TLVR (L10XW5XH12) 90NH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Inductance: 90 nH
Current Rating (Amps): 75 A