Produkte > VISHAY > SMF10A-E3-08
SMF10A-E3-08
SMF10A-E3-08 Vishay
smf5v0atosmf58a.pdf
Hersteller: Vishay
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 10V 2-Pin SMF T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF10A-E3-08 Vishay
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 562pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF10A-E3-08 SMF10A-E3-08 Hersteller : Vishay smf5v0atosmf58a.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 10V 2-Pin SMF T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 562pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMF10A-E3-08 SMF10A-E3-08 Hersteller : VISHAY SMF.pdf Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; ESD; 200W; 11.1V; 11.8A; unidirectional; SMF; reel,tape
Mounting: SMD
Type of diode: TVS
Kind of package: reel; tape
Leakage current: 0.1µA
Max. off-state voltage: 10V
Breakdown voltage: 11.1V
Max. forward impulse current: 11.8A
Peak pulse power dissipation: 0.2kW
Semiconductor structure: unidirectional
Case: SMF
Version: ESD
Technology: eSMP®
auf Bestellung 337 Stücke:
Mindestbestellmenge: 162
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 27
Mindestbestellmenge: 4