SMF110511R20LZF
SMF110511R20LZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SMF110511xZ%20Series.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L11.7XW5.7XH11) 200NH
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.461" L x 0.224" W (11.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Current - Saturation (Isat): 58A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm)
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 77 A
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF110511R20LZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L11.7XW5.7XH11) 200NH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.461" L x 0.224" W (11.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.125mOhm, Current - Saturation (Isat): 58A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm), Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 77 A.
Weitere Produktangebote SMF110511R20LZF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 77 A