Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SMF11A-AU_R1_000A1
SMF11A-AU_R1_000A1
SMF11A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF11A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMF11A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMF11A-AU_R1_000A1 SMF11A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit SMF5.0A-AU_SERIES-1868107.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,11V,UNI
SMF11A-AU_R1_000A1 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.2kW; 12.2÷13.5V; 11A; unidirectional; SOD123F; SMF
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.2kW
Max. off-state voltage: 11V
Breakdown voltage: 12.2...13.5V
Max. forward impulse current: 11A