SMF12.TCT
SMF12.TCT Semtech Corporation
DKQtuJfx4LZUg8UNfoCuMxgG0Z5qUstbYyGpQ7FlmOU
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 12VWM 25VC SC705
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SC-70-5
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF12.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 12VWM 25VC SC705, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SC-70-5, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF12.TCT SMF12.TCT Hersteller : Semtech DKQtuJfx4LZUg8UNfoCuMxgG0Z5qUstbYyGpQ7FlmOU ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, 12V, 4 LINE, ESD
auf Bestellung 2490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 10
SMF12.TCT Hersteller : SEMTECH DKQtuJfx4LZUg8UNfoCuMxgG0Z5qUstbYyGpQ7FlmOU 09+
SMF12.TCT SMF12.TCT Hersteller : Semtech smfxx.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 12V 5-Pin SC-70 T/R