SMF120612R12LZF
SMF120612R12LZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SMF120612xZ%20Series.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L12XW6.2XH12) 120NH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.472" L x 0.244" W (12.00mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Current - Saturation (Isat): 100A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 70 A
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF120612R12LZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L12XW6.2XH12) 120NH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.472" L x 0.244" W (12.00mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.125mOhm, Current - Saturation (Isat): 100A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 70 A.
Weitere Produktangebote SMF120612R12LZF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 70 A