Produkte > PANJIT > SMF12A_R1_00001
SMF12A_R1_00001 PanJit
SMF5.0A_SERIES.pdf
Hersteller: PanJit
SMF12A_R1_00001
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 910
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF12A_R1_00001 PanJit
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMF12A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMF12A_R1_00001 SMF12A_R1_00001 Hersteller : Panjit 85F9F10F49D153B7CB26BDDCE4A65B0059ECA8BA5AF191556566C39C6E0FBE02.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,12V,UNI
SMF12A-R1-00001 SMF12A-R1-00001 Hersteller : Panjit SMF5_0A_SERIES-1868280.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-123FL/TVS/SOD/TSM-02FL