Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SMF15A-AU_R1_000A1
SMF15A-AU_R1_000A1
SMF15A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
SMF5.0A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2124 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF15A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMF15A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 12988 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMF15A-AU_R1_000A1 SMF15A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 8F5E4CE57F69C5726E630EA501CDAC4D0BBF28A87D0F4C056EEBD3EF24E0F6CB.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,15V,UNI