SMF15CAH
SMF15CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smfe-200-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1066-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF15CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMF15CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF15CAH SMF15CAH Hersteller : Eaton Electronics eaton-smfe-200-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1066-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMFE AUTO, 15V