Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SMF24A-AU_R1_000A1
SMF24A-AU_R1_000A1
SMF24A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF24A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMF24A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF24A-AU_R1_000A1 SMF24A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit C021D2CA84EA968BF8D1AF418E3E2F5009DBA7A977E8B7861A33E23C46754FED.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,24V,UNI