SMF24A_R1_00001
SMF24A_R1_00001 Panjit International Inc.
SMF5.0A_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF24A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF24A_R1_00001 SMF24A_R1_00001 Hersteller : Panjit 363B20BAAD705BA75409BDD6ED0ADB53C20F7CA735B650A7CC1831C09E215F47.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,24V,UNI
auf Bestellung 5069 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 48
SMF24A_R1_00001 Hersteller : PanJit SMF5.0A_SERIES.pdf SMF24A_R1_00001
Mindestbestellmenge: 981
SMF24A-R1-00001 SMF24A-R1-00001 Hersteller : Panjit SMF5_0A_SERIES-1868302.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-123FL/TVS/SOD/TSM-02FL