SMF2560RFT
SMF2560RFT TE Connectivity Passive Product
product-9-1879011-2.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 560 OHM 1% 2W 2616
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 560 Ohms
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF2560RFT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 560 OHM 1% 2W 2616, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm), Part Status: Active, Resistance: 560 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF2560RFT SMF2560RFT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-9-1879011-2.datasheet.pdf Description: RES SMD 560 OHM 1% 2W 2616
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 560 Ohms