SMF28A_R1_00001
SMF28A_R1_00001 Panjit International Inc.
SMF5.0A_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1805 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF28A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMF28A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMF28A_R1_00001 SMF28A_R1_00001 Hersteller : Panjit 575BC4608E607FCFC6353A34B34633B584394F60867EAEB230D4D3A5680FACDD.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,28V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
SMF28A-R1-00001 SMF28A-R1-00001 Hersteller : Panjit SMF5_0A_SERIES-1868220.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-123FL/TVS/SOD/TSM-02FL
Description: Diode: TVS; 0.2kW; 31.1÷34.4V; 4.4A; unidirectional; SOD123F; SMF
Case: SOD123F
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Max. forward impulse current: 4.4A
Max. off-state voltage: 28V
Breakdown voltage: 31.1...34.4V
Peak pulse power dissipation: 0.2kW