SMF3270KJT
SMF3270KJT TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 270K OHM 5% 3W 4122
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 kOhms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF3270KJT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 270K OHM 5% 3W 4122, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Resistance: 270 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF3270KJT SMF3270KJT Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 270K OHM 5% 3W 4122
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 270 kOhms