SMF32K7JT
SMF32K7JT TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773242_F-722120.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD SMF3 2K7 5%
auf Bestellung 777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF32K7JT TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES SMD 2.7K OHM 5% 3W 4122, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Resistance: 2.7 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF32K7JT SMF32K7JT Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 2.7K OHM 5% 3W 4122
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.7 kOhms
auf Bestellung 1889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
auf Bestellung 932 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 2.7 kOhms