Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SMF33A-AU_R1_000A1
SMF33A-AU_R1_000A1
SMF33A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
SMF5.0A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2935 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF33A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMF33A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMF33A-AU_R1_000A1 SMF33A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit A6F408ADB8C6157F4A88517F6BE11EDE961DEE49A3871CC97D66C3D3BC7FA890.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,33V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.2kW; 36.7÷40.6V; 3.8A; unidirectional; SOD123F; SMF
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.2kW
Max. off-state voltage: 33V
Breakdown voltage: 36.7...40.6V
Max. forward impulse current: 3.8A