Produkte > VISHAY > SMF45A-E3-08
SMF45A-E3-08
SMF45A-E3-08 Vishay
smf5v0atosmf58a.pdf
Hersteller: Vishay
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 45V 2-Pin SMF T/R
auf Bestellung 14545 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2294
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF45A-E3-08 Vishay
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 162pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 50V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 162pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 27000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
SMF45A-E3-08 SMF45A-E3-08 Hersteller : Vishay smf5v0atosmf58a.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 45V 2-Pin SMF T/R
Mindestbestellmenge: 711
Mindestbestellmenge: 8
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 25
Produkt ist nicht verfügbar
SMF45A-E3-08 Hersteller : Vishay smf5v0atosmf58a.pdf 72.7V Clamp 2.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF) Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт