SMF5130KJT
SMF5130KJT TE Connectivity Passive Product
product-5-1879234-9.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 130K OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 130 kOhms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF5130KJT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 130K OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 130 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF5130KJT SMF5130KJT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-5-1879234-9.datasheet.pdf Description: RES SMD 130K OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 130 kOhms
auf Bestellung 1086 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
SMF5130KJT Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773242_F-731758.pdf Thin Film Resistors - SMD 130 Ohms 5% 100ppm 5.0 Watt SM
Produkt ist nicht verfügbar
SMF5130KJT Hersteller : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773242_F-731758.pdf Thin Film Resistors - SMD 130 Ohms 5% 100ppm 5.0 Watt SM