SMF51K8JT
SMF51K8JT TE Connectivity Passive Product
product-1-1879234-4.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 1.8K OHM 5% 5W 5329
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.8 kOhms
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF51K8JT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 1.8K OHM 5% 5W 5329, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 1.8 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF51K8JT SMF51K8JT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-1-1879234-4.datasheet.pdf Description: RES SMD 1.8K OHM 5% 5W 5329
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 1.8 kOhms