SMF51M2JT
SMF51M2JT TE Connectivity
engds1773242g1.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Metal Film 1.2M Ohm 5% 5W ±100ppm/°C J-Lead SMD T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF51M2JT TE Connectivity
Description: RES SMD 1.2M OHM 5% 5W 5329, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 1.2 MOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF51M2JT SMF51M2JT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-8-1879234-2.datasheet.pdf Description: RES SMD 1.2M OHM 5% 5W 5329
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.2 MOhms
auf Bestellung 2500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 1.2 MOhms