SMF53K6JT
SMF53K6JT TE Connectivity
engds1773242g1.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Metal Film 3.6K Ohm 5% 5W ±100ppm/°C J-Lead SMD T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF53K6JT TE Connectivity
Description: RES SMD 3.6K OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 3.6 kOhms.
Weitere Produktangebote SMF53K6JT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF53K6JT SMF53K6JT Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 3.6K OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.6 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 3.6 kOhms