SMF543KJT
SMF543KJT TE Connectivity Passive Product
product-4-1879234-7.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 43K OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 43 kOhms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF543KJT TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 43K OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 43 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SMF543KJT SMF543KJT Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-4-1879234-7.datasheet.pdf Description: RES SMD 43K OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 43 kOhms
Mindestbestellmenge: 7
SMF543KJT SMF543KJT Hersteller : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Metal Film 43K Ohm 5% 5W ±100ppm/°C J-Lead SMD T/R