Produkte > VISHAY > SMF54A-E3-08
SMF54A-E3-08
SMF54A-E3-08 Vishay
smf5v0atosmf58a.pdf
Hersteller: Vishay
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 54V 2-Pin SMF T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF54A-E3-08 Vishay
Description: TVS DIODE 54VWM 88VC DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 148pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.25A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 60V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 88V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF54A-E3-08 SMF54A-E3-08 Hersteller : Vishay smf5v0atosmf58a.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 54V 2-Pin SMF T/R
auf Bestellung 12611 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1258
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 148pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.25A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 88V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 15
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 56
Mindestbestellmenge: 4