Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SMF6.5A_R1_00001
SMF6.5A_R1_00001
SMF6.5A_R1_00001 Panjit International Inc.
SMF5.0A_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V SOD123FL
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMF6.5A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMF6.5A_R1_00001 SMF6.5A_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. SMF5.0A_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V SOD123FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 8100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
SMF6.5A_R1_00001 Hersteller : PanJit SMF5.0A_SERIES.pdf SMF6.5A_R1_00001
Mindestbestellmenge: 834
SMF6.5A_R1_00001 SMF6.5A_R1_00001 Hersteller : Panjit SMF5_0A_SERIES-1868308.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,6.5V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
SMF6.5A-R1-00001 SMF6.5A-R1-00001 Hersteller : Panjit SMF5_0A_SERIES-1868308.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-123FL/TVS/SOD/TSM-02FL