SMGJ80CA-TP
SMGJ80CA-TP Micro Commercial Components (MCC)
SMGJ80CA_SMG_-1928690.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components (MCC)
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 2500A ,TVS,SMG 110Vbr 5uA 80Vrwm
auf Bestellung 1424 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMGJ80CA-TP Micro Commercial Components (MCC)
Description: TVS DIODE 80VWM 130VC SMG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 1.5nF @ 10kHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2500A (2.5kA) (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 80V, Supplier Device Package: SMG, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 90V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 130V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 1.5nF @ 10kHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2500A (2.5kA) (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 80V
Supplier Device Package: SMG
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 90V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 130V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2955 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMG
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 90V