Produkte > BEL / PARTNER STOCK > SMI18-12-K-P6
SMI18-12-K-P6 BEL / PARTNER STOCK
SMI18.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - SMI18-12-K-P6 - AC-DC CONVERTERS POWER SUPPLIES
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 640 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMI18-12-K-P6 BEL / PARTNER STOCK
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, IEC, PSE, RCM, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.6A, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 19 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote SMI18-12-K-P6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMI18-12-K-P6 SMI18-12-K-P6 Hersteller : Bel Power Solutions SMI18.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, EN, IEC, PSE, RCM, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.6A
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 19 W