SMLJ15A-TP
SMLJ15A-TP Micro Commercial Co
SMLJ5.0-SMLJ440CA(LSMC).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMLJ15A-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMLJ15A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMLJ15A-TP SMLJ15A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMLJ5.0-SMLJ440CA(LSMC)-V2-1626660.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 24.4V 3000W 123A
auf Bestellung 861 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1