SMLJ17CA-TP
SMLJ17CA-TP Micro Commercial Components (MCC)
SMLJ5.0-SMLJ440CA(LSMC)-G-1375138.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components (MCC)
ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMLJ17CA-TP Micro Commercial Components (MCC)
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 106.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMLJ17CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 106.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 117000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)