Produkte > BOURNS > SMLJ20CA
SMLJ20CA
SMLJ20CA Bourns
smlj.pdf
Hersteller: Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 205
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMLJ20CA Bourns
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 92.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMLJ20CA SMLJ20CA Hersteller : Bourns Inc. SMLJ.pdf Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 92.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 10
Mindestbestellmenge: 2
SMLJ20CA SMLJ20CA Hersteller : Bourns smlj.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Supplier Device Package: DO-214AB
Power - Peak Pulse: 300W