SMQW239RJT
SMQW239RJT TE Connectivity Passive Product
product-6-2176616-3.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW2W 39R 5%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Supplier Device Package: 4122
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Resistance: 39 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMQW239RJT TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW2W 39R 5%, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4122, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Resistance: 39 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Supplier Device Package: 4122
Resistance: 39 Ohms