SMQW31R5JT
SMQW31R5JT TE Connectivity Passive Product
product-2-2176617-9.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW3W 1R5 5%
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Resistance: 1.5 Ohms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMQW31R5JT TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW3W 1R5 5%, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Resistance: 1.5 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Resistance: 1.5 Ohms