SMQW31R8JT
SMQW31R8JT TE Connectivity Passive Product
product-3-2176617-1.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW3W 1R8 5%
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Resistance: 1.8 Ohms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMQW31R8JT TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW3W 1R8 5%, Packaging: Cut Tape (CT), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Resistance: 1.8 Ohms.
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Resistance: 1.8 Ohms