Produkte > RALTRON ELECTRONICS > SMR-10.000-B
SMR-10.000-B
SMR-10.000-B Raltron Electronics
SMR-10.000-B.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.20mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 10 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMR-10.000-B Raltron Electronics
Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.047" (1.20mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Obsolete, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 10 MHz.
Weitere Produktangebote SMR-10.000-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMR-10.000-B SMR-10.000-B Hersteller : Raltron Electronics SMR-10.000-B.pdf Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.20mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 10 MHz