Produkte > SEMTECH > SMS12.TCT
SMS12.TCT
SMS12.TCT Semtech
smsxx1.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 12V 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMS12.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 12VWM 23VC SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 135pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-6, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMS12.TCT SMS12.TCT Hersteller : Semtech smsxx1.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 12V 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 169
auf Bestellung 280 Stücke:
Mindestbestellmenge: 166
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 135pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-6
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 228
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 6
SMS12.TCT SMS12.TCT Hersteller : Semtech zGHx1DIrLEREqH9wfoNvi4yTA3NyAU28I9.C8x9Hoc4 ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W TVS 12V 7"RL
SMS12.TCT Hersteller : Semtech zGHx1DIrLEREqH9wfoNvi4yTA3NyAU28I9.C8x9Hoc4 SOT23-6/M°/12V 15A TVS Diode Array 4 UNI-DIRECTIONAL LINES SMS12