SMS12C.TCT
SMS12C.TCT Semtech Corporation
jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 12VWM 23VC SOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 135pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-6
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMS12C.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 12VWM 23VC SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 135pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-6, Unidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 6938 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SMS12C.TCT SMS12C.TCT Hersteller : Semtech jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W TVS 12V 7"RL BI POLAR
SMS12C.TCT Hersteller : Semtech jsuC3vpkipl.9lVBH.oNzu.WOrFDys6JnP.mHODITgQ SOT23-6/12V 15A TVS Diode Array 5 UNI/ 4 BI-DIRECTIONAL LINES SMS12