SMS15.TCT
SMS15.TCT Semtech Corporation
zGHx1DIrLEREqH9wfoNvi4yTA3NyAU28I9.C8x9Hoc4
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SOT23-6
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-6
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMS15.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-6, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMS15.TCT SMS15.TCT Hersteller : Semtech zGHx1DIrLEREqH9wfoNvi4yTA3NyAU28I9.C8x9Hoc4 ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W TVS 15V 7"RL
auf Bestellung 1901 Stücke:
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 350W